Zostań Wielkim Rozświetlaczem Brzegu Zostań wielkim Rozświetlaczem Brzegu

MONDELĒZ POLSKA jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej,
liderem w kategorii czekolady i ciastek markowych w Polsce,
od 27 lat obecną na naszym rynku.
Jej bogata oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek,
takie jak czekolady Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastkaMilka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki i gumy Halls.

Firma w Polsce zatrudnia blisko 4600 pracwników w wielku lokalizacjach: biurze w Warszawie, sprzedaży terenowej oraz 7 zakładach produkcyjnych: W Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie
i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Mondelēz Polska jest częścią rodziny Mondelēz International, Inc. Pod zmienioną nazwą (dawniej Kraft foods) funkcjonuje w Polsce od 2013 roku.

MONDELĒZ INTERNATIONAL, Inc. (NASDAQ: MDLZ) jest globalnym liderem w kategorii czekolady, ciastek, gum do żucia i cukierków.
MDLZ z przychodami w wysokości około 26 miliardów USD USD netto, zachęca ludzi w 160 krajach na całym świecie do spożywania przekąsek
w sposób odpowiedzialny. Jako właściciel kultowych marek takich jak: ciastka Oreo, belVita i LU; czekolady Cadbury Dairy Milk, Milka i Toblerone; cukierki Sour Patch Kids oraz guma do żucia Trident, MDLZ odgrywa kluczową rolę w kształtowaniu rynku przekąsek na świecie. Mondelēz International jest członkiem Standard and Poor's 500, NASDAQ 100 i DOW JONES Sustainability Index.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www.eu.mondelezinternational.com oraz profilu firmy na Twitterze