Zostań Wielkim Rozświetlaczem Brzegu Zostań wielkim Rozświetlaczem Brzegu

Mondelēz International w Polsce jest wiodącą̨ firmą branży spożywczej,
od 25 lat obecną na naszym rynku.
Bogata oferta firmy obejmuje znane marki kategorii przekąsek, takie jak czekolady Milka i Alpen Gold, wafelki Prince Polo, batony 3BIT, ciastka Milka, OREO, belVita, Petitki, Lubisie, Delicje, San, Łakotki oraz cukierki Halls. Mondelez Polska jest częścią rodziny firm Mondelēz International, Inc.

Firma w Polsce zatrudnia ok. 3 700 osób w biurze w Warszawie, terenie sprzedaży, międzynarodowym Centrum Badań i Rozwoju w Bielanach Wrocławskich i w 7 fabrykach. Trzy z zakładów produkcyjnych zajmują się produkcją wyrobów czekoladowych, są to fabryki w Jankowicach, Bielanach Wrocławskich oraz Skarbimierzu, dodatkowo w Skarbimierzu zlokalizowana jest również fabryka gumy do żucia. Kolejne trzy fabryki znajdują się w Jarosławiu, Cieszynie oraz Płońsku, zajmują się one produkcją ciastek i wafli. Wyroby z naszych fabryk w Polsce trafiają na rynek polski oraz na rynki zagraniczne m.in. brytyjski, irlandzki oraz do Europy Wschodniej i Środkowej.

Mondelēz International w Polsce to marki - zarówno globalne, jak i lokalne
- uwielbiane przez konsumentów i przez nas samych. To cudownie dawać ludziom to, co sami naprawdę kochamy. Tworzenie tak silnych marek,
nie byłoby możliwe, gdyby nie to, że praca w firmie także nam przynosi wiele radości. Wzajemnie się inspirujemy do działania i dbamy o to, żeby nasi managerowie byli prawdziwymi liderami. Naszym pracownikom oferujemy szeroki pakiet benefitów, możliwości rozwoju, udział w wielu interesujących projektach, inicjatywach prozdrowotnych (np. tygodniach well-being), czy też wolontariacie pracowniczym, w ramach którego wspieramy lokalne społeczności.

W firmie panuje partnerska atmosfera, jesteśmy tolerancyjni i zawsze na pierwszym miejscu stawiamy ludzi. Wyciągamy wnioski z badań, które regularnie pozwalają nam sprawdzić, co jeszcze możemy poprawić, aby nasze miejsce pracy było jeszcze lepsze. Chcesz sprawdzić, jak się z nami pracuje? Zobacz nasze oferty, zaaplikuj &... let the joy begin!

Z aktualnymi ofertami pracy w Mondelēz International w Polsce możesz zapoznać się na stronie www.enjoymdlz.pl (stanowiska produkcyjne)
oraz http://careers.mondelezinternational.com/europe/find-a-job/professional-opportunities (stanowiska nieprodukcyjne).

Zachęcamy do aplikacji!